Skiroll Classics 2023 – otvírání sezóny ve Velkých Karlovicích

Tak nám o víkendu začala sezóna kolečkových závodů. Seriálů v ČR přibývá, tak že už nestíháme objíždět všechny dostupné závody na kolcích (tímto se omlouvám zejména pořadatelům RVYTO).

Tuto sobotu a neděli jsme se sešli u prvního letošního závodu ze seriálu Skiroll Classics 2023. Závod ve Velkých Karlovicích je velmi oblíbený a to nejen díky závodním tratím, ale zejména kvůli nepřekonatelné péči o závodníky, štědrému občerstvení v průběhu celého závodního víkendu a neuvěřitelné rodinné atmosféře vytvořené velkou partou pořadatelů okolo Romana Štvrteckého.

Sobotní delší „soupažový“ závod ze Vsetína do Karlovic startoval v sobotu odpoledne v neuvěřitelné výhni, která si postupně vybírala svou daň a závodníci do cíle přijížděli opravdu hodně „vyždímaní“.

Náš tým Kolečkové lyže TOMSKI reprezentoval Jirka Štanglica v kategorii veteránů, Petr Vymazal a já v kat. Elite a Dan, který se rozhodl jet „Open“. Výsledky se dají zde: Velké Karlovice 15.7.2023.

Po pořádném nášupu večeře, frgálů, piva, slivovice a tradiční hromady topinek s tatarákem se v neděli ráno některým moc do závodění nechtělo, nicméně stoupání na Kohútku je díky svému místy až 19 % profilu velmi „oblíbený “ výjezdem, takže jsme se zase na to vrhli s chutí a Jirka Štanglica to ve své kategorii dotáhl na „bednu“.

Nedělní výsledky zde: Kohůtka 16.7.2023

 

Parádní závodní víkend – jen toho tepla mohli trošku ubrat 🙂

 

Další závod bude u nás „doma“ v Rýmařově 6.8.2023 – odkaz k informacím (a přihlášení) zde: Rýmařov Ski maraton a všichni jste srdečně zvaní:-)

 

~ t ~

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..