O nás

Kolečkové lyže TOMSKI

 

Kolečkové lyže TOMSKI - týmové foto

 

Jsme skupinka nadšenců do kolečkových lyží a běžeckého lyžování z Rýmařova ležícího v podhůří Jeseníků. Rádi bychom podobně nadšeným amatérům i lidem kteří teprve chtějí na kolečkových lyžích začínat pomohli a poskytli potřebné vybavení a případně i dobré rady.

Kolečkové lyže jsou v dnešní době rostoucí moderní sport. Při jízdě na nich zapojíte a posílíte celé tělo, zlepšíte aerobní kapacitu a při správné intenzitě získáte i výborný „spalovač tuků“:-)

Sami na kolečkových lyžích rádi jezdíme a účastníme se i některých závodů v rámci České republiky jako amatéři. A pro podobné nadšence do lyžování, projížděk přírodou či tréninku jsou naše lyže určeny převážně.

V naší nabídce si můžete vybrat modely z karbonu – pevného a lehkého materiálu současnosti nebo levnějšího dřevěného kompozitu, který příjemně tlumí vibrace od nekvalitního asfaltu a zároveň pěkně simuluje jízdu na sněhu. K dispozici jsou jak kolečkové lyže na klasiku (s protisměrným ložiskem umožňujícím odraz dopředu). Tak i kolečkové lyže na skate která mají větší a užší kolečka pro rychlejší jízdu. Na výběr máme i několik druhů vázání obou hlavních systémů NNN a SNS.

Pro ambiciozní lyžaře je na výběr i více rychlostí (tvrdostí) koleček.

.

Hodně šťastných kilometrů na kolečkových lyžích Vám přeje tým TOMSKI.