KOLSKI CUP – vyhlášení celkového pořadí (a vítěze:-)

Výsledky týmu Kolečkové lyže TOMSKI v seriálu KOLSKI CUP

 

Konečně nás pořadatelé KOLSKI CUPu přestali napínat a zveřejnili celkové pořadí letošního seriálu měřených tréninků.

Jak jsme (docela jistě) tušili, celkovým vítězem se stal Martin Valigura. Gratulujeme a do příštího ročníku mu přejeme silné soupeře ať si to pořádně užije:-)

Na druhém místě skončil Rosťa Urban – celkem s přehledem – také gratulujeme.

A na třetím místě Martin Saňák, který měl naprosto stejný počet bodů jako Karel Macháček. Třetí místo získal díky náskoku pouhých 6ti sekund po součtu všech pěti měřených tréninků! Gratulace oběma – výborné výkony a urputný to souboj.

Hlavně pak velký dík pořadatelům – všechny měřené tréninky byly perfektně organizované a bylo to moc fajn se zúčastnit a užít si to.

Za tým Kolečkové lyže TOMSKI jsme dělali co bylo v našich silách a nakonec jsme snad tak moc nepropadli. Naše lyže možná nejsou úplně nejrychlejší ve startovním poli, ale je to hlavně tréninkové náčiní a jako takové odvedly dost dobrou práci. Na příští rok ještě trošku vylepšíme závodníky (že by se tak trošku připravovali a třeba mírně omezili pivečko, vínečko a jiné laskominy – hlavně před závodem;-). No a snad se v celkovém pořadí prokoušeme ještě víc dopředu.

2017_KOLSKICUP_celkové výsledky

Na hřebenech už padá nový sníh, takže kolečkové lyže na hřebík a hurá do stopy. Jejich čas se vrátí zase na jaře a doufám, že se znova budeme potkávat na dalším ročníku KOLSKI CUPu při „tréninkových“ soubojích s tradičními i novými soupeři na kolcích.

 

Dobrou mázu přeje tým TOMSKI

SKOL

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..